Aikataulut

Isnäs - Loviisa  (ajetaan koulupäivinä)

07:40  Frimans        

07:55  Vanhakylä I   

08:00  Koskenkylä I  

08:20  Ratakatu I      

08:25  Liikuntahalli  

08:30  Parkskolan     

 

 

Ruotsinkylä - Loviisa  (ajetaan koulupäivinä)

07:35  Ruotsinkylä             

07:38  Kuninkaankylä         

07:50  Ruotsinpyhtää         

07:54  Ahvenkoski             

08:15  Loviisa                

n. 08:20  Myllyharjun koulu   

 

Loviisa - Tesjoki - Ruotsinkylä  (ajetaan koulupäivinä)

14:25  Ratakatu              

14:30  Linja-autoasema   

14:35  Tesjoki                

14:40  Myllykylä I             

14:42  Vähä Ahvenkoski    

14:45  Ruotsinpyhtää P     

14:53  Alakylä P               

15:05  Kuninkaankylä         

15:10  Ruotsinkylä             

 

Ruotsinkylä - Tesjoki - Loviisa    (ajetaan koulupäivinä)

15:10  Ruotsinkylä        

15:15  Kuninkaankylä    

15:25  Ruotsinpyhtää E  

15:30  Vähä Ahvenkoski  

15:45  Tesjoki              

15:50  Loviisa                

 

 

Loviisa - Ruotsinkylä   (ajetaan koulupäivinä)

16:25  Loviisan linja-autoasema 

16:30  Tesjoki L               

16:37  Ahvenkoski                 

16:40  Ruotsinpyhtää               

17:00  Kuninkaankylä               

17:05  Ruotsinkylä                

 

Ruotsinkylä - Loviisa  (ajetaan koulupäivinä)

17:10  Ruotsinkylä                

17:15  Kuninkaankylä               

17:25  Ruotsinpyhtää E              

17:30  Ahvenkoski                

17:45  Tesjoki                

17:50  Loviisan linja-autoasema