Aikataulut

Isnäs - Loviisa  (ajetaan koulupäivinä)

07:40  Frimans        

07:55  Vanhakylä I   

08:00  Koskenkylä I  

08:20  Ratakatu I      

08:25  Liikuntahalli  

 

 

 

Ruotsinkylä - Loviisa  (ajetaan koulupäivinä)

07:35  Ruotsinkylä             

07:38  Kuninkaankylä         

07:50  Ruotsinpyhtää         

07:54  Ahvenkoski             

08:15  Loviisa                

n. 08:20  Edupoli   

 

Loviisa - Tesjoki - Ruotsinkylä  (ajetaan koulupäivinä)

14:25  Edupoli              

14:30  Linja-autoasema   

14:35  Tesjoki                

14:40  Myllykylä I             

14:42  Vähä Ahvenkoski    

14:45  Ruotsinpyhtää P     

14:53  Alakylä P               

15:05  Kuninkaankylä         

15:10  Ruotsinkylä             

 

Ruotsinkylä - Tesjoki - Loviisa    (ajetaan koulupäivinä)

15:10  Ruotsinkylä        

15:15  Kuninkaankylä    

15:25  Ruotsinpyhtää E  

15:30  Vähä Ahvenkoski  

15:35  Tesjoki              

15:40  Loviisa                

 

 

 

Loviisa - Porvoo ajetaan ma-pe 24.6 2021 asti, jatkuu taas elokuussa

6:40 Loviisan linja-autoasema

6:55 Vanhakylä vt 7 

7:15 Porvoo linja-autoasema

Porvoo - Erlandsböle - Loviisa   (ajetaan ma-pe 24.6 2021 asti, jatkuu taas elokuussa)

7:20 Porvoon linja-autoasema    (8.2 2021 alkaen lähtö Porvoosta)

7:40  Porvoontie 800

7:46  Vanhakylä, tie170

7:55  Koskenkylä

8:05  Pernajan kk

8:25  Loviisa, linja-autoasema

Söderby - Loviisa (ajetaan koulupäivinä)

7:30 Söderby

7:40 Keitala

8:00 Loviisa linja-autoasema

Loviisa - Söderby (ajetaan koulupäivinä)

14:30 Loviisan linja-autoasema

14:50 Keitala

15:00 Söderby

Loviisa - Erlandsböle - Porvoo (ajetaan ma-pe 24.6 2021 asti, jatkuu taas elokuussa)

 

14:30  Loviisa, linja-autoasema

14:41  Hagaböle

14:48  Koskenkylä

14:52  Vanhakylä, tie 170

15:00  Porvoontie 800

15:20 Porvoo linja-autoasema  ( alkaa 1.3 2021)

Porvoo - Loviisa (ajetaan ma-pe 24.6 2021 asti, jatkuu taas elokuussa)

15:45     Porvoon linja-autoasema

n. 16:00  Ilola

 n. 16:07 Vanhakylä tie170

n. 16:15 Hagaböle

n. 16:18 Ribäckbacken

16:30 Loviisan linja-autoasema

Tarkemmat aikataulut ja hinnat löydätte www.matkahuolto.fi sivuilta